• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum'da Yılbaşı Etkinlikleri

Bodrum’da Yılbaşı Etkinlikleri

2023 yılına girmeye sayılı günler kalan cennet Bodrum’un farklı yerlerinde yılbaşı etkinlikleri düzenlenecek.

Bu yılda da yeni yılın coşkusu her sene olduğu gibi birbirinden renkli organizasyonlar ile Bodrum’da hayat bulacak.

Oasis Avm de düzenlenecek olan 24-31 Aralık tarihleri arasında Yılbaşı alışveriş sokağı, yılbaşı ağacında kar yağdırma ve fotoğraf çekimi, canlı müzik gibi birçok etkinlik ile Oasis alişveriş merkezi tüm Bodrum severleri beklemektedir.

Yine Oasis Alışveriş merkezi Bodrumda, Bodrum Bandosu ile festival ruhu başlayarak ve de 2023 yılbaşı organizasyonu kapsamında, 24-31 Aralık tarihlerinde yeni yıla özel el emeği ve tasarım ürünlerin yer aldığı alışveriş sokağında değerli misafirlerin beğenilerine sunulacak.

Ve her sene çok sevilen kişiye özel kar yağdırma eşliğinde Engin Özçelik ve Orkestrası müzikleriyle 30 Aralık Cuma günü Oasis ziyaretçilerine harika zamanlar yaşatacak.

25’inci yıl kermesi Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin de bu yıl 23–25 Aralık tarihleri arasında Herodot Kültür Merkezi’nde yapılacak. Saat 11.00 –18.00 arasında kermesi ziyaret edebilirsiniz. Eşsiz dans gösterileri, muhteşem müzik dinletileri ve efsane defileler olacak. 

2023 yılının son haftasında 24 Aralık günü Bodrum İskele Meydanı’nda Bodrum Girişimci ve Gelişen Kadınlar Yılbaşı Alışveriş Şenliği düzenlenecek. Ünlü tasarımcıların şenliğe özel olarak ürettiği hediyelik aksesuarların olacağı şenlikte şahane müzik dinletisi, hediye çekilişleri gerçekleştirilecek.

Bodrum'un en büyük alışveriş merkezi olan Midtown Alışveriş merkezide yeni yıla büyük hazırlıklar yapmaktadır. Festival tadında yapılacak organizasyonlarda 23–31 Aralık tarihleri arasında organizasyona katılan misafirlere hediye seçenekleri ve ünlü tasarımlarının yer alacağı Midtown Yeni Yıl Köyü hazırlanacak. Kişiye özel tasarım takı ve yine kişiye özel aksesuarlardan,  tekstil ürünlerine, rengarenk yılbaşı süslemelerinden eviniz için dekorasyon malzemelerine, her yaşa ve her zevke uygun binlerce hediye alternatifinin sunulacağı organizasyon düzenlenecektir. 

2023 Yeni yıl kutlamalarında Bodrum'un turistler için cazibe merkezidir. 2022 sezonunu gayet yoğun bir şekilde geçiren Bodrum esnafı yeni yılda Bodrum'a gelecek olan misafirleri ağırlamak için kollarını sıvadı. Yapmış olduğumuz fizibilite sonucu hem belediye hem de oteller 2023 yeni yıl kutlamalarına hazır.

2023 Bodrum'da Yılbaşı etkinlikleri kapsamında Bodrum Belediyesi tarafından 5 gün kala başlayacak olan birçok eğlenceler ve konserler gerçekleşecek. Yılbaşı gecesi yani 31Aralıkta Teoman sahnede olacak. Aynı zamanda açık olan otellerde önemli isimler sahne alacak. Yılbaşına özel konaklama ve eğlencelerin planlandığı programlarda 600 TL ile  2 bin 750 TL arasında değişen fiyatlar ile hizmet almanız mümkün. 

Yılbaşı programlarına talebin yoğun olması nedeni ile rezervasyonlarınızı mutlaka yaparak gelmelisiniz. Yoğun geçen yaz sezonunun ardı arkası kesilmeden gelen yeni yıl heyacanı Bodrum esnafının yüzünü oldukça güldüreceğe benziyor. 

DİĞER YAZILARIMIZ