• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Milas Bodrum Havalimanı ACI Sağlık Akreditasyon Sertifikası aldı.

Milas-Bodrum Havalimanı Uluslararası Havalimanı (ACI World) Sağlık Akreditasyon Sertifikası aldı.

Uluslar arası Havalimanları Konseyi (ACI World) tarafından büyük denetimler ve çalışmalar sonucunda Milas Bodrum Havalimanı’na Sağlık Akreditasyonu verildi.

2019 yılında Çin ülkesinde ilk kez görülen  Covid -19 salgının ortaya çıkması ile Milas-Bodrum Havalimanı'nda yolcuların ve çalışanların sağlığını korumak üzere ciddi kurallar çerçevesinde büyük önlemler alındı.

Türkiye’nin en büyük işletmelerinden TAV'ın Türkiye'de işlettiği havalimanları ACI tarafından sertifikalandırıldı. Bu havalimanları Milas-Bodrum Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Gazipaşa-Alanya Havalimanı’dır. Aynı zamanda TAV’ın yurt dışında işlettiği Makedonya Üsküp Havalimanı, Tunus Enfidha Havalimanı, Monastir Havalimanı, Suudi Arabistan Medine Havalimanı ve Hırvatistan Zagreb Havalimanları da pandemi sürecine uygun bir şekilde akreditasyon sürecini tamamlayarak ACI sertifikasını aldı.

Milas-Bodrum Havalimanı Türkiye’deki turizmin kalbi olan yeryüzü cenneti Bodrum bölgesine ağırlıklı hizmet vermektedir. Pandemi döneminde hedeflerin çok üzerinde bir rakam ile toplamda Ocak-Ekim tarihleri arasında 1 milyon 401 bin yolcuya hizmet verildi.

Milas Bodrum Havalimanı'nda 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız Vip Bodrum Transfer pandemi dönemine özel ara bölmeli araçlarımızda, eğitimli maske ve eldiven ile çalışan personel kadromuzla her türlü detaya dikkat ederek hizmet vermekteyiz. Bodrum Havaalanı transfer ile dezenfekte edilmiş araçlarımızla gitmek istediğiniz yere güven içerisinde ulaşabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZ