• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Profesyonel bisikletçiler Bodrum'u seçti.

Dünyanın birçok yerinden ünlü bisiklet sürücüleri Bodrum'da biraraya geldiler.  Profesyonel sürücüler bisikletlerini dünyanın bir ucundan Bodrum'a getirdiler. Özel kutularında bisikletleri ile gelen Bisiklet sporcuları, Milas Bodrum Havalimanı transferleri için hem kendilerine hemde için bisikletleri için Mercedes Vito araçlar ile otellerine transfer talep ettiler. Vip Bodrum transfer hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz organizasyonda yaklaşık 60 adet Mercedes Vito araç kullanıldı.

Havalimanı transferlerini gerçekleştirdiğimiz bisiklet sporcularımız ikinci gün otellerinden Mumcular bölgesine transfer edilerek özel bisikletleri ile yarıştılar. Karnas şarap evinde yemeklerini yedikten sonra Bodrum'daki müthiş doğanın tadını çıkardılar. Yarış öncesinde ve sonrasında yaklaşık 50 araç ile Bodrum transferlerini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 

Bodrum Bisiklet yarışlarında üçüncü gün yarışlarına Dağbelen bölgesinde devam etmişlerdir. Otellerinden yaklaşık 20 kilometre kadar bir mesafede yarış devam ederken yeşilin ve mavinin eşsiz uyumunun tadını çıkarmışlardır. Dönüşte Bodrum'un yöresel yemekleri ikram edilen misafirler yine Bodrum Vip Transfer araçları ile otellerine transferlerini gerçekleştirmişlerdir.

Bodrum Kamp alanında kamp kurmak isteyen bisiklet tutkunu sporcularumızı son model vip Mercedes vito araçlarımız ile tüm belde gezdirilerek dünya markası Bodrum tanıtılmıştır.

 

 

 

DİĞER YAZILARIMIZ