• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Kamp Alanları

BODRUM KAMP ALANLARI

Bodrum Kamp alanları tavsiyesi mi arıyorsunuz? Bu yazımızı siz kamp severler için hazırladık. Herkesin her zaman hayal ettiği kamp yapmak bizlere doğa ile iç içe yaşamayı,doğayı sevmeyi ve korumayı öğretir. Kamp hayatına bir kez alıştınızmı diğer tatil seçenekleri gerçekten sıkıcı gelebilir. Çünkü kamp yaparken paylaşmayı benimseriz ve çok iyi dostluklar kurabilirsiniz. Kamp yaptığınız yerlerden sonra kamp hayatı kanınıza işlediğinde de otel konforu aramazsınız.

Bodrum Kamp Alanları Tavsiyeleri

Bu yazımızı okuyarak Bodrum Kamp Alanları tavsiyeleri ni duyduktan sonra eminiz çok keyifli bir tatilin siz değerli okuyucularımızı beklediğinizi anımsayacaksınız. Bodrum Kamp Alanları tavsiyelerimizde birkaç seçeneği bir arada sunacağız. Siz kendinize en yakın olanı seçerek deneyimleyebilirsiniz. Bodrum Karavan Kampı, Bodrum bungalov evleri ve ya Bodrum çadır kamplarında tatil deneyimi yaşamak isteyenler için birbirinden güzel tavsiyeler de bulunacağız. Baştan söylemeliyiz ki konforu tabiî ki de bir otel tatili kadar değildir. Ama bu tatil seçeneği oldukça ekonomik ve hesaplıdır.

  • Bodrum'da çadır nerede kurulur?

Kampçılar tüm ülkeyi dolaşırken Bodrum’a geldikleri zaman kamp alanı arayışına girerler.  Sıcak bir bölge olmasına rağmen Bodrum’da çadır kampı yapacak eğer uyku tulumunuzu yanınıza mutlaka alın. Sağlam bir çadırınız olsun. En önemli ayrıntılardan biriside isviçre çakısı. Bir şişme yatak ve şişme yastıkta kesinlikle yanınızda olmalı. En önemlisi böceksavar spreyinizi de almayı unutmayın.

  • EcoFarm Bodrum

EcoFarm Bodrum son yıllarda Bodrum’da inanılmaz popüler olmuş özellikle de yabancı turistler daha çok tercih ettiği bir tesistir. Bodrum Peksimet tarafında Kadıkalesi yolu üzerinde yer almaktadır. EcoFarm Bodrum’un içinde çadır, bungalov ve prefabrik hostel konaklama imkanları bulunmaktadır. Denize yaklaşık 10 dakika keyifli bir yürüyüş ile ulaşabilirsiniz. EcoFarm Bodrum kamp alanlarının sakin ve huzurlu ortamıyla öne çıkmaktadır. Tesisin içinde akşam yemeklerinde dört ayrı yemek servis ediliyor. EcoFarm Bodrum’da elektrik, sıcak su, banyo ve internet gibi olanaklarda bulunmaktadır.

  • Pitos Bungalows

Cennet gibi bir lokasyonda bulunan Pitos Bungalows’un denize uzaklığı sadece ve sadece 10 metredir. Bodrum’un en sakin beldesi olan Kadıkalesi’nde yer almaktadır. Pitos Bungalows da 25 adet bungalov mevcut. İhtiyacınıza göre iki, üç ve dört kişilik bungalov evlerinde elektrik, internet, sıcak su, banyo, buzdolabı, klima ve ortak bir mutfak bulunuyor. Aynı zamanda kendine ait restaurantıda bulunmaktadır.  Pitos Bungalows  Yaz – kış açık olan bir aile işletmesidir.

  • Wanderheaven Bodrum Camping

Gümüşlük’te bulunan Wanderheaven Bodrum Camping’in denizesadece 110 adım uzaklıktadır. Bodrum kamp alanları içinde en popüler olan tesislerin başında yer alır. Hijyene inanılmaz önem verilir. Tesisin içinde 6 adet hazır bungalov evi, 80 kişilik çadır alanı ve viking savaş çadırı konseptli çadırları bulunmaktadır.

  • Volo Camping

Volo Camping Bodrum’da 5.5 dönüm arazi alanına sahip ve tek seferde maksimum 100 kişilik konuk ağırlamaktadır. Volo Camping Gürecede yer almaktadır. Doğayla iç içe tatil imkanı sunmaktadır. Tüm imkanlar haricinde havuzuda bulunmaktadır.Çay ve kahveler ücretsizdir. Akşam yemeğinde 6-7 seçenek bulunmaktadır. En önemlisi evcil hayvan dostu bir tesis olmasıdır.

  • Bodrum Masalı Camping

Bodrum Masalı Camping, mandalina ağaçlarının içinde Kadıkalesi halk plajına bir buçuk kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Karavanla gelen misafirleri ağırlamaktadır. Ayrıca içinde çadır alanı ve çadırı olmayanlar içinde bungolaw evler yer almaktadır.Çok geniş bir çim alanı olan tesis her türlü aktivite için uygun. Tesisin içinde yer alan kapalı dinlenme alanıda mevcut olup aktivitelerden yorulup da mola vermek isteyenler için ideal bir ortamdır.

  • Bungalow Bodrum

Bodrum’da Bungalow planı yapıyorsanız en doğru adreslerden birisini tavsiye edeceğiz. Bungalow Bodrum Yalı mahallesinde yer alıyor. Bungalow Bodrum bir çadır kamp alanı değildir. Sadece 10 adet Bungalow ev bulunmaktadır ve dünyanın en güzel denizine 350 metre uzaklıktadır. Tesiste her bungolaw için bisiklet yer almaktadır. Ve ücretsiz kullanarak cennet gibi Yalıçiftlik beldesini keşfedebilir ve denize gidip gelebilirsiniz. Toplamda 10 adet bungalov evi bulunan Bungalow Bodrum’un odaları sade ve şık ihtiyaç olan tüm imkanlar evin içinde bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular.

Kamp yapmak nerelerde yasak?

Kamp alanları izinli alanlardır. Bu alanlar dışında Bodrum içinde kamp yapmak yasaktır.

Kamp alanlarında duş var mı?

Bodrum'da yukarıda saymış olduğumuz kamp alanlarının hepsinde hijyen ön planda olup duş yerleri mevcuttur.

Bodrum Kamp Alanları Fiyatları? 

Bodrum kamp alanları fiyatları seçmiş olduğunuz kampın bulunduğu lokasyon ve içerdiği hizmetlere göre değişmektedir.

 

DİĞER YAZILARIMIZ