• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Bodrum'un En Popüler Beach Club ve Plajları

BODRUM’UN EN POPÜLER BEACH CLUB VE PLAJLARI

Bodrum’da tatile geldiğiniz zaman güzel vakit geçirebileceğiniz en popüler beach clubları ve en iyi plajlardan kısaca bahsedeceğiz. Bodrum tatilinizde sizin gibi değerli konuklarımızın bugün nereye gitsek dediğinizde hangi plajda denize girsek veya hangi beach clubta daha çok eğlenebiliriz diyorsanız aşağıdaki Bodrum’un en iyi plaj ve beach clublar ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Budha Bar Beach

Budha Bar Beach Bodrum Gümbet’te yer alan ve Bodrum’un en popüler otellerinden Caresse A Luxury Collection Resort & Spa içerisinde yer almaktadır. Budha Bar Beach içerisindeki farklı atmosfer yerli ve yabancı turistler tarafından inanılmaz ilgi çekmektedir. İç mimarisi ahşap ve taş ağırlıklı bohem tarzındadır. Atmosfere uygun house ve lounge müzikleri eşlik etmektedir. Maldivleri andıran beyaz kum ve turkuaz rengi denizi bulunmaktadır. Dünya standartlarında hizmet veren restaurant yer almaktadır.  Giriş ücreti kişi başı 250 TL olup, 1250 TL de yiyecek içecek kredisi olmak üzere toplam 1500 tl alınmaktadır. Gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız.

  • Blue Beach Club & Bar

Blue Beach Club & Bar, Bodrum Türkbükü’nde Bodrum’un en elite hotellerinden Mandarin Oriental Bodrum Otel içerisinde hizmet vermektedir. Bulunduğu konum tam olarak cennet koyudur.  Harika bir deniz bulunmaktadır. Plajda deniz kenarında yer alan şemsiyeler ve şezlonglar kullanıcılar tarafından keyifle kullanılmaktadır. Uluslarası seviyede hizmet veren restorantı ile birbirinden özel ve lezzetli yiyecekler keşfedebilirsiniz. Fiyat olarak genel ortalamanın fazlaca üzerinde bile olsa burada aldığınız hizmet ve lezzetler verdiğiniz paraya değecektir. Blue Beach Club & Bar’da kişi başı günlük giriş ücreti uygulanmaktadır. Mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız.

  • Colonie Beach

Colonie Beach, Desert grup tarafından Monkey Bar, Blue Topaz gibi markaların yaratıcısının kurmuş olduğu Yalıkavak Tilkicik koyunun en güzel bölgesinde yer almaktadır. Colonie Beach içerisindeki atmosferde  kum ve yeşil alan olarak 2 farklı zemin yer almaktadır. Mekanın içinde rahat oturma gruplarının olduğu restoran bölümü bulunmaktadır. Gündüzleri koyun sakin ve dinlendirici bir ortamında denize girerken, akşamda muhteşem lezzetleri sunan restaurantında en lezzetli yemekleri keşife çıkabilirsiniz. Yoğun talep alan bir beach olduğu için mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız.

  • Xuma Beach

Xuma Beach, Bodrum’da Yalıkavak Küdür mevkisinde yer alan en ünlü Beach Club’larından biridir. Xuma Beach, Yalıkavak’ta çok uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu işletmeyi diğer beach clublardan ayıran en önemli özelliklerden birisi alanının oldukça geniş olması ve festivallerin bu plajda yapılmasıdır. Geniş güneşlenme ve sahil alanı yaz boyunca plaj müşterileri için R&B ve house gibi müzikler ile keyifli bir ortam sağlanmaktadır. Xuma Beach içerisindegün içinde bir çok ünlü ismi görebilirsiniz. Enfes yemekleri ile de adından sıkça söz ettiren bir mekandır.

  • Maça Kızı Beach

Maça Kızı Beach BodrumTürkbükü’nde yer alan ve bölgenin en popüler ve en eski beachlerindendir. Bodrum denince akla ilk gelen mekanlardan olan Maça Kızı, tam bir Bodrum klasiğidir. Bodrum’da Beach Club kültürünü başlatan mekanlardan Maçakızı’dır. Hitap ettiği misafir profili diğer beachlerden oldukça farklıdır. Bodrum’da büyük ses getiren akşam üzeri partileriyle Türkbükü’nün vazgeçilmezlerindendir. Eşsiz manzarası ve içindeki atmosferinin yanı sıra chill out müziğiyle de tercih sebebidir. Otel müşterisi haricinde sınırlı sayıda kişiye hizmet vermektedir. Günler öncesinde rezervasyon yaptırmakta fayda var.

DİĞER YAZILARIMIZ