• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Aile Otelleri

Bodrum'un En İyi Aile Otelleri

Tatil her ne kadar stres atmak ve dinlenmek için olsada eğer çocuklarınız var ve doğru otel seçimi yapmadıysanız tatil anne ve babalar için oldukça yorucu geçiyor. Tercihinizi yaparken  Bodrum aile otellerinden yana seçimizi başta yapmadıysanız dinleneceğiniz yere tatiliniz biteceği gün için sabırsızlanırsınız. Ama bunun için endişe etmenize gerek yok. Dünyanın en önemli turizm kenti olan Bodrum’da bir çok sayıda çocuk dostu otel mevcut.

Bodrum Aile Otelleri

Bu yazımızı özellikle Bodrum aile otellerini göz önüne alarak daha çok eğlencesi bol otellerden bahsedeceğiz.

  • Lujo Hotel

Lujo Hotel, Bodrum güvercinlik bölgesinde yer alan Milas Bodrum Havalimanına 15 dakika, Bodrum merkeze ise 25 dakika uzaklıktadır. Vip Bodrum Transfer ile siz ve sevdikleriniz tatilinize transfer hizmetimizle muhteşem bir  başlangıç yapabilirsiniz.

Lujo Hotel, denize sıfır ve Bodrum’un en lüks otellerinin en başında yer almaktadır. 9 restaurantı ile her şey dahil alakart hizmeti ile tüm dünya mutfaklarında yemek sunumları yapmaktadır.

Bu muhteşem otel sadece yetişkinler için değil çocuklar için de birçok zaman geçirebilecekleri olanaklar sunmaktadır. Otel içinde yer alan devasa büyüklükte Kijo Club 1-17 yaş çocuklar için hazırlanmıştır. Sabah 09:00’dan gece 02:00’a kadar hizmet veren Kijo clubun içinde eğlenceli ve eğitici atölye çalışmaları, müzik odaları, tiyatro, sanat odaları, fen laboratuarı, lego odası, oyun merkezi, laser tag alanı yer almaktadır.

Otelde üç yaş altı çocuklar için özel hazırlanmış oyun odası, ve küçük çocuklar için iki su kaydırağının bulunduğu mini bir su parkı mevcut. Ayrıca yetişkinlerinde eğleneceğini kocaman bir Aquapark’ta altı adet su kaydırağı bulunmaktadır.

Lujo Hotel odalarında çocuklar için özel tuvalet, çizgi filmi yayınları ve Play Station oynamaları için özel set ve alan bulunmaktadır. Ve bu otelin en kulağa hoş gelen yanı ise 12 yaş tamamen ücretsiz. Kesinlikle bu otelde tatil yapmalısınız.

  • Vogue Hotel Supreme

Vogue Hotel Supreme, yerli ve yabancı misafirlerine Bodrum Torba’da denize sıfır konumda hizmet vermektedir. Bu otel için hem çocuk hemde yetişkinler için yapılmış devasa bir oyun alanı da diyebiliriz. Otelde tam olarak 25 adet su kayağı var. Bildiğiniz bir Lunapark. Evet aynen Lunapark… İçinde Candyland mevcut. Çocuklar için sanırım otelin en eğlenceli yeridir. Gördüğünüz zaman şaşıracak boyutlarda, göz kamaştırıcı, birbirinden farklı  ve heyecan verici oyuncaklar var. Aynı zamanda çarpışan arabalar, atlı karınca, dönme dolap gibi her yaşa hitap eden oyuncaklarda bulunmaktadır. Kısaca bu otel hem kendiniz için hemde çocuklarınıza rüya gibi bir tatil yaşatacaktır.

Oteldeki eğlenceli ve şaşırtıcı diğer detay ise dinazorlar. Bodrum Vogue Hotel Supreme de bulunan Dino Park’da da 15 adet dev dinazor maketinin bulunmaktadır.Dino park hem çocuklarınızı hem sizi derinden etkileyecek bir mekan.

Bodrum aile otelleri tavsiyelerimizde bu otelin olmasındaki en önemli sebeplerden biri  Candytown. Vogue Hotel Supreme de bulunan Candytown da çocuklarınızın belirli meslekler hakkında temel bilgilere sahip olmaları için bir takım eğitimler verilip ve ilgi duydukları alanla ilgili Early Learning Center sertifikalarını alabiliyorlar. Ayrıca otelin içinde çocuklarınızla birlikte etkileyici efektlerle donatılmış salonda ilgi çekici filmleri 8D izleme şansınız var.

 

DİĞER YAZILARIMIZ